Veel eigenaren van oldtimers blijken jarenlang ten onrechte geen wegenbelasting te hebben betaald. De auto’s stonden als oldtimer geregistreerd terwijl ze eigenlijk veel jonger waren dan 25 jaar.

Dat stellen stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW) in Metro. Een en ander is nu pas aan het licht gekomen doordat veel eigenaren gastanks uit hun oldtimer laten verwijderen. Vanwege de nieuwe oldtimerregeling is rijden op lpg niet meer interessant voor oldtimers.

Na het uitbouwen moet de wagen vervolgens door de RDW worden gekeurd. Hierbij is gebleken dat veel oldtimers op papier niet de juiste leeftijd hebben om als zodanig door het leven te gaan. Overigens vaak zonder dat de huidige eigenaren ervan op de hoogte zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties