ASN heeft er weer een nieuwe vestiging bij. Zwartepoorte Schadeherstel in Goes heeft zich bij ASN aangesloten en gaat verder onder de naam ASN Autoschade Service Zwartepoorte Goes.

Jimmy Boone, directeur After Sales en vestigingsdirecteur Goes: ‘Wij willen onze schadehersteltak uitbreiden en verbreden. Toen we hoorden dat ASN Groep een nieuwe samenwerkingspartner zocht voor de regio Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren, hebben we direct contact opgenomen. Niet alleen omdat het ASN-netwerk voor ons veel kansen biedt, maar ook omdat de werkwijze en de marktbenadering van ASN Groep helemaal aansluiten bij de kernwaarden van Zwartepoorte.”

“Wat wij van de samenwerking verwachten? We zijn Zeeuwen, dus nuchter. We gaan gewoon starten en doen waar we goed in zijn. Maar gezien de marktpotentie moet het wel raar lopen als we in onze werkplaats niet een stroom van extra autoschades te verwerken krijgen”, aldus Boone.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties