Autofabrikant Hyundai kondigt de oprichting aan van Supernal, een nieuwe onderneming waarmee Hyundai zich richt op het vervoer van mensen en goederen door de lucht. De eerste commerciële vlucht staat gepland voor 2028.

“We willen een transformatie van de manier waarop mensen bewegen, leven en met elkaar connecten”, zegt Jaiwon Shin, ceo van Supernal. “Dat willen we bereiken door een nieuwe dimensie aan mobiliteit toe te voegen. We hebben enorme ambities bij Supernal, maar dat betekent niet dat we per se de eerste op de markt willen zijn. Wij kijken verder en hebben als voornaamste doel om – gebruikmakend van de expertise van Hyundai Motor Group – de juiste producten te bouwen om Advanced Air Mobility zo toegankelijk mogelijk te maken voor de massa.”

Personal Air Vehicle

Vorig jaar onthulde Hyundai op de technologiebeurs CES 2020 in Las Vegas al het studiemodel van een personal air vehicle, een kruising tussen een helikopter en een vliegende auto voor personenvervoer door de lucht, vergelijkbaar met de Nederlandse Pal-V. Met de oprichting van Supernal zet Hyundai een volgende stap om te transformeren van autofabrikant naar aanbieder van slimme mobiliteitsoplossingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties