De Utrechter Mark Verbeet heeft de MaaS Award 2021 in de categorie overheid uitgereikt gekregen tijdens het landelijke MaaS Congres 2021, dat dit jaar online plaatsvond. Verbeet kreeg de award voor zijn inzet om Mobility as a Service (MaaS) verder te laten groeien, in het bijzonder in een van de zeven landelijke MaaS-pilots.

Verbeet werkt voor de pilot in samenwerking met marktpartij Innovactory aan de app Gaiyo. Mark Verbeet: “Gaiyo is een digitaal platform (app) waarmee je op laagdrempelige wijze al je reizen en vervoersmiddelen kunt plannen, boeken én betalen, mede op basis van allerlei real time informatie. Ik ben ervan overtuigd dat deze diensten iedereen kunnen helpen in het maken van slimmere en duurzamere keuzes in hun mobiliteit. In september lanceerden we de Gaiyo app in Leidsche Rijn en Vleuten – De Meern en hiermee hebben we de eerste stappen met MaaS gezet.”

Nog twee awards

Behalve de award voor Mark Verbeet werden er nog twee MaaS Awards uitgereikt, aan Meerten van Hooijdonk van ALD Automotive Nederland in de categorie markt en Geiske Bouma van TNO in de categorie wetenschap. Bouma had haar award te danken aan haar onderzoek naar governance-modellen in verschillende landen. Haar onderzoek helpt overheden verder om MaaS te organiseren. Bovendien draagt dit bij aan een succesvolle en positieve impact op de samenleving. Meerten van Hooijdonk kreeg de award vanwege zijn inspanningen in dienst van leasemaatschappij ALD om MaaS in de praktijk te brengen en oplossingen bekend te maken bij een breder publiek.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
Joint venture Stellantis en MSX heet Octago
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
Meest bekeken berichten
Recente reacties