Met de opening van een kantoor in Portland, in de Amerikaanse staat Oregon, wil Rocsys tegemoet komen aan de groeiende vraag naar de autonome laadoplossingen van Rocsys voor elektrische voertuigen in Noord-Amerika.

Rocsys werd in 2019 opgericht in Delft en maakt nu dus de overstap naar de VS. Crijn Bouman, ceo en mede-oprichter van Rocsys: “De markt voor elektrische voertuigen groeit enorm hard, en wij hebben een oplossing ontwikkeld om nog verder op te schalen. We hebben gekozen voor Portland in Oregon om dichter bij onze klanten en fabrikanten aan de westkust te zitten. Bovendien is Portland een robuust verzamelplaats voor gebruikers en stakeholders die overtuigd zijn van elektrisch vervoer.

Amerikaanse team

Rocsys heeft dit jaar al verschillende contracten getekend met gebruikers in de VS voor zijn autonome laadoplossingen. Onlangs werd Erin Galiger aangetrokken als business development manager om het Amerikaanse team aan te sturen. “Erin heeft meer dan zes jaar ervaring in de wereld van elektrisch rijden en elektrisch laden. We zijn blij dat onze Amerikaanse klanten van nu af aan kunnen rekenen op lokale ondersteuning met kennis van zaken.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
3 december 2025
Washin7 opent 8ste vestiging
Meest bekeken berichten
Recente reacties