Start-up Vinli is een partnerschap aangegaan met ALD Automotive. Dit betekent tevens het einde van de consumentenactiviteiten van Vinli.

Connected car start-up Vinli – opgericht in 2014 – zet zijn businessmodel op zijn kop. Tot nu was Vinli gericht op het via de cloud verbinden van de consument met zijn of haar auto. Op die manier konden consumenten allerlei services verkrijgen. Zo kon de berijder via de app een eigen dienstenpakket samenstellen.

B-to-B

Nu is Vinli via een strategisch partnership verbonden met leasemaatschappij ALD Automotive. Daarmee komt tevens een einde aan de consumentenactiviteiten van Vinli, dat zich nu volledig zal ontwikkelen als de partner van ALD, en op termijn andere fleetowners, op het gebied van de connected car. Vinli gaat via de cloud een dienstenpakket aan de berijders van een leaseauto aanbieden. ALD wil het platform zo snel mogelijk beschikbaar hebben voor alle 1,6 miljoen auto’s en hun berijders in Europa.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties