Start-up Vinli is een partnerschap aangegaan met ALD Automotive. Dit betekent tevens het einde van de consumentenactiviteiten van Vinli.

Connected car start-up Vinli – opgericht in 2014 – zet zijn businessmodel op zijn kop. Tot nu was Vinli gericht op het via de cloud verbinden van de consument met zijn of haar auto. Op die manier konden consumenten allerlei services verkrijgen. Zo kon de berijder via de app een eigen dienstenpakket samenstellen.

B-to-B

Nu is Vinli via een strategisch partnership verbonden met leasemaatschappij ALD Automotive. Daarmee komt tevens een einde aan de consumentenactiviteiten van Vinli, dat zich nu volledig zal ontwikkelen als de partner van ALD, en op termijn andere fleetowners, op het gebied van de connected car. Vinli gaat via de cloud een dienstenpakket aan de berijders van een leaseauto aanbieden. ALD wil het platform zo snel mogelijk beschikbaar hebben voor alle 1,6 miljoen auto’s en hun berijders in Europa.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties