De slimme laadoplossing voor wagenparkbeheerders PowerD is de winnaar van de Automotive Innovation Award 2021 in de categorie diensten. Juryvoorzitter Jan Peter Balkenende prees bij de uitreiking de innovatiekracht van de Nederlandse mobiliteitsindustrie.

De vakjury over PowerD: “Door allerlei aspecten te koppelen garandeert PowerD 100 procent laadenergie van duurzame bronnen en ontzorgt de service berijders en wagenparkbeheerders. Het levert niet alleen een lagere energierekening op voor de klant, maar zorgt ook voor een gelijkmatigere belasting van het elektriciteitsnet. Kortom, PowerD is een service die voordelen biedt voor de gebruiker én zorgt voor schoner en slimmer energiegebruik. Een terechte winnaar volgens ons.”

Oscar Westerhof van PowerD: “Dat de vakjury PowerD heeft uitgeroepen tot winnaar is een kroon op ons werk. Het gaat ons helpen om deuren voor geopend te krijgen. Wij zijn een jong bedrijf, bestaan pas anderhalf jaar. Dat we nu winnen, onderstreept dat we op de goed weg zijn. Wij proberen elke elektrisch gereden kilometer duurzaam te maken, eerst in Nederland en zo meteen ook internationaal. België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk; wij komen eraan. Ook daar gaan ze ervaren dat PowerD de logisch volgende stap is om nóg duurzamer onderweg te zijn.”

Technologie

De inzendingen voor de Automotive Innovation Award werden verdeeld in twee categorieën: diensten en technologie. In de categorie technologie ging de award naar de elektrische bus Ebusco 3.0, die dankzij het gebruik van composietmaterialen 33 procent minder gewicht heeft dan een conventionele bus.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03