Autoverhuurbedrijf Leasys wil in 2024 75 procent van zijn wagenpark elektrisch of plug-in hybride hebben en in 2027 geheel elektrisch.

Dat maakt het bedrijf, een fiftyfifty joint venture van autofabrikant Stellantis en zakenbank Crédit Agricole, bekend. Binnen drie jaar wil Leasys bovendien het aantal snellaadstations van de huidige duizend verdrievoudigen tot drieduizend in de twaalf landen waar Leasys operationeel is, waaronder Nederland.

Autodelen

Om de adoptie van zero-emissievoertuigen zonder de last van het eigenaarschap te bespoedigen zet Leasys verschillende producten in de markt. Zo is er de autodeelservice LeasysGo!, dat gebruikmaakt van volledig elektrische Fiats 500 en nu nog slechts in drie Italiaanse steden beschikbaar is (Turijn, Milaan en Rome), maar eind 2021 in Frankrijk wordt geïntroduceerd en in 2022 in Spanje.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties