Bij Kwikfit Nederland is Erik van Rumund (53) begonnen als Manager Corporate Sales voor de zakelijke markt. Hij is verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van deze tak als aanbieder van compleet auto-onderhoud.

kwikfit-van-rumundDe bijbehorende klantenportefeuille omvat leasemaatschappijen, verzekeraars, volmachten en fleetowners. Van Rumund heeft ervaring op het gebied van commercieel management in retail en de automotive industrie. In zijn vorige functie was hij werkzaam bij Medux, dat gericht is op de zorgsector. Eerder bekleedde hij diverse commerciële posities bij Carglass.

Merkbeurt

Kwikfit bedient de zakelijke markt met labels als Merkbeurt, Autoglas en dienstverlening aan huis. Klanten kunnen terecht voor compleet auto-onderhoud en desgewenst hun auto laten ophalen en terugbrengen door een monteur.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties