Bij Kwikfit Nederland is Erik van Rumund (53) begonnen als Manager Corporate Sales voor de zakelijke markt. Hij is verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van deze tak als aanbieder van compleet auto-onderhoud.

kwikfit-van-rumundDe bijbehorende klantenportefeuille omvat leasemaatschappijen, verzekeraars, volmachten en fleetowners. Van Rumund heeft ervaring op het gebied van commercieel management in retail en de automotive industrie. In zijn vorige functie was hij werkzaam bij Medux, dat gericht is op de zorgsector. Eerder bekleedde hij diverse commerciële posities bij Carglass.

Merkbeurt

Kwikfit bedient de zakelijke markt met labels als Merkbeurt, Autoglas en dienstverlening aan huis. Klanten kunnen terecht voor compleet auto-onderhoud en desgewenst hun auto laten ophalen en terugbrengen door een monteur.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties