Met de introductie van Electric As You Go wil autofabrikant Stellantis elektrisch rijden toegankelijk maken voor iedereen die kiest voor een batterij-elektrische auto uit de portfolio van de groep.

Electric As You Go is feitelijk een vorm van privélease onder speciale voorwaarden. Klanten kunnen van het aanbod gebruikmaken wanneer zij kiezen voor een nieuwe batterij-elektrische auto van een van de merken van Stellantis en daarvoor een dieselauto van voor 2011 of een benzineauto van voor 2006 inleveren. Voorts doen zij een aanbetaling en verplichten zij zich tot een maandelijkse bijdrage vanaf 110 euro per maand, plus de kosten voor gebruik van 7 cent per kilometer, met een minimum van 500 kilometer per maand.

Frankrijk

Electric As You Go wordt eerst in Frankrijk geïntroduceerd voor de Peugeot e-208, de Opel Corsa-e en de Opel Mokka-e. Later volgen andere zero-emissievoertuigen uit de groep en andere landen in Europa.

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties