Fleetselect kan tevreden terugkijken op de septembermaand. Dat blijkt uit haar occasion-benchmark. Het online softwaresysteem Autoblox voor remarketing van auto’s, wordt door steeds meer dealerholdings en importeurs gebruikt. In 2012 zijn er, tot en met het derde kwartaal, inmiddels 30.000 voertuigen de revue gepasseerd.

“Tevens zijn er in dezelfde periode 19.208 auto’s verkocht op het platform. Uit 246.915 websitebezoeken vloeiden 308.061 biedingen voort en 334 unieke verkopers hebben er voor gezorgd dat er voldoende auto’s in de veilingen terechtkwamen”, vult Egge Selles van het autoportaal aan.

Tienduizend

Op de open veiling van Fleetselect is 17 oktober de tienduizendste auto van 2012 verkocht. Vorig jaar bereikte het online veilinghuis deze mijlpaal in december. Fleetselect zette Bennie Mulder, de koper van de tienduizendste auto, uitgebreid in het zonnetje.

Download hier de occasion-benchmark van september met diverse top tienen >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
Meest bekeken berichten
Recente reacties