De Duitse motorolie- en additievenfabrikant Liqui Moly heeft in mei een groei in de omzet van maar liefst 65 procent gerealiseerd, ten opzichte van dezelfde maand vorig jaar. Dit is een stijging van 22 miljoen euro tot in totaal 37 miljoen. In 2010 bedroeg de totaalomzet 289 miljoen euro.

“Wat we afgelopen mei bij verkoop en productie gepresteerd hebben, kostte ons vroeger een heel jaar”, aldus Ernst Prost van Liqui Moly. “De omzetsprong is des te opmerkelijker gezien het feit dat we ook een jaar geleden in mei een recordomzet boekten.”

De afgelopen maand heeft Liqui Moly in Duitsland 9.000 ton smeerstoffen en één miljoen blikken additieven geproduceerd. De producten worden verkocht in 91 landen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties