ABZ, meer dan 25 jaar actief in de verzekeringsbranche, heeft de verbeterde versie van A-letsel in productie genomen. Met behulp van deze versie kunnen klanten meer toegevoegde waarde leveren in het proces van het afhandelen van letselschade.

In de afgelopen maanden heeft ABZ een intensief contact gehad met de leden van de Technische Advies Commissie A-Letsel. Gezamenlijk zijn de wensen in kaart gebracht, waarbij rekening gehouden is met de opmerkingen van de A-letsel-gebruikers.

ABZ heeft technische en inhoudelijke verbeteringen aangebracht op het gebied van de maximum zorgtoeslag, de zelfstandigenaftrek en inkomensafhankelijke premie. Tevens zijn de berekeningen op basis van nieuwe wetgeving aangepast.

Met A-Letsel kan een uitgebreide letsel- en overlijdensschadeberekening gemaakt worden. Op basis van inkomensgegevens van het slachtoffer en eventuele nabestaanden genereert de service een gedetailleerd schaderapport.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties