Dit jaar viert het partnernetwerk van AkzoNobel, Acoat Seleceted, haar veertigjarig jubileum in Europa. De lakleverancier kwam destijds met het idee voor een netwerk als een bedrijfsverbeteringsprogramma voor klanten van Sikkens.

Acoat Selected is in die veertig jaar uitgegroeid tot een internationale organisatie met landelijke en regionale netwerken ter versterking van de schadeherstelbedrijven. Leden kunnen onder andere profiteren van cursussen over nieuwe technologieën en werkmethodieken en natuurlijk wordt onderling de nodige ervaring en kennis gedeeld.

Het netwerk is in 1975 opgericht en telt in ons land honderd leden. Wereldwijd zijn 3.000 leden actief, terwijl het binnen Europa 1.500 leden telt.

“Acoat Selected is opgezet om de Sikkens klanten sterker te maken en hun klantenbestand uit te breiden”, aldus Simon Parker, managing director van de Vehicle Refinishes-tak van AkzoNobel. “Partnership is een onmisbare schakel.”

Ter gelegenheid van de veertigste verjaardag worden verschillende evenementen georganiseerd. Zo zal ook tijdens het aanstaande jaarcongres in Amsterdam (van 30 september tot en met 1 oktober) worden stilgestaan bij het jubileum.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties