Nu in de schademarkt de rol van het merkkanaal wordt geaccentueerd heeft Akzonobel diverse contactpersonen van de verschillende automerken onlangs uitgenodigd om gezamenlijk de ontwikkelingen van de schademarkt te bespreken.

Tijdens een bezoek aan Sassenheim ontvingen de aanwezigen informatie over marktontwikkelingen en werd er via stellingen discussie gevoerd over de impact van deze ontwikkelingen. Via diverse workshops werd er tevens aandacht besteed aan bijvoorbeeld het kleurproces en nieuwe productontwikkelingen.

Ernst Westendorp, bij Akzonobel verantwoordelijk voor de Automotive After Market (AAM) in Nederland signaleert ook dat schade in de AAM aan prioriteit wint. ”De hoge opkomst van de aanwezigen geeft duidelijk weer dat schadeherstel volop in belangstelling staat”. Akzonobel belooft in haar rol als lakleverancier naast de vanzelfsprekende approvals ook professionele ondersteuning te bieden voor het implementeren van merkerkend schadeherstel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties