Group Auto Nederland stopt met het aanbieden van Aldoc als onderdelenbestelplatform aan haar leden en klanten en start met een eigen systeem. Freek Blekxtoon, directeur van Group Auto, maakte dit gisteravond bekend tijdens de officiële opening van de Group Auto Vakschool in Ede.

“Omdat Aldoc nu voor honderd procent in handen is van de AD-organisatie, hebben we besloten ons eigen bestelplatform te introduceren. Ruim een jaar geleden was al besloten om een eigen bestelomgeving te bouwen en daar is de afgelopen tijd verder in geïnvesteerd”, aldus Blekxtoon.

Twee andere klanten van Aldoc, namelijk Brezan en Doyen, beraden zich nog op de voortzetting van hun samenwerking. Doyen Nederland-directeur Marcel Streppel wilde nog geen uitspraak doen, maar stelt de stap van Group Auto wel te begrijpen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
20 november 2025
Stijgende naamsbekendheid door AutoFirst
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
19 november 2025
Omzet Enterprise met miljard dollar gegroeid
Meest bekeken berichten
Recente reacties