Alle Mercedes-Benz vestigingen van Wensink zijn door Bovag uitgeroepen tot Erkend Duurzaam Autobedrijf. Het is voor het eerst dat het certificaat aan een grote dealergroep uitgereikt is. Wensink heeft achttien vestigingen.

Wensink werkt zo milieuvriendelijk mogelijk, maar biedt ook duurzame mobiliteit aan, er is veel aandacht voor het welzijn van de werknemers en het bedrijf neemt zijn maatschappelijke verantwoording. Dit zijn allemaal vereisten om in aanmerking te komen voor het certificaat. Het certificaat is een jaar geldig. Het bedrijf maakt ook gebruik van groene stroom, besteedt veel aandacht aan energiebesparing en de afvalstromen zijn controleerbaar.

Duurzame initiatieven van Wensink zijn onder meer de inzet van elektrisch aangedreven Smarts als vervangend vervoer en de beschikbaarheid van elektrische oplaadpunten bij de vestigingen Zwolle, Arnhem, Heerenveen, Leeuwarden en Groningen. De maatschappelijke verantwoordelijkheid komt verder tot uiting in de sponsoring van bijvoorbeeld de voedselbank, de Innovatie Top 100 en de Stichting Wereldkinderen.

Arjan Pelle, Laurens Stigter, John Haar, Peter Spit en Evert Stigter tonen het certificaat Erkend Duurzaam.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties