Bij het Van der Valk-hotel Eindhoven aan de A2/A67 is een plein geopend met vijftig laadpunten voor elektrische auto’s. Vier daarvan zijn supersnellaadpunten van Allego. Auto’s kunnen hier in vijf minuten elektriciteit laden voor honderd kilometer.

Het gaat om zogenoemde vloeistof gekoelde high power chargers, die tot 350 kW kunnen laden.

Laadplein

Naast de supersnelladers beschikt het laadplein over nog twee parkeerplaatsen die zijn voorzien van de Allego Triple Fast Charger (50 kW). Dan zijn er nog 24 snelladers voor Tesla-rijders en 16 universele laadpunten van Allego, alle voor 22 kW. Slimme software verdeelt de beschikbare energie over de aangesloten auto’s. Vier reguliere laadpunten (11 kW) brengen het totaal op vijftig laadpunten.

Primeur

Volgens Allego is het supersnellaadpunt in Eindhoven een Europese primeur. “We zijn trots dat we op zo’n A-locatie onze modernste generatie laadoplossingen mogen aanbieden. Eindhoven is de eerste locatie van het MEGA-E high power charging netwerk dat we in Europa realiseren. De high power chargers zijn een primeur in de Benelux. De nieuwe generatie elektrische auto’s kunnen in vijf minuten honderd kilometer bereik laden. Samen met Van der Valk Eindhoven laten we zien dat elektrisch rijden steeds comfortabeler wordt en dat we door goede samenwerking schone mobiliteit mogelijk maken. Het is daarmee hét voorbeeld voor andere locatie-eigenaren”, zegt Anja van Niersen, ceo van Allego.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties