Na Media Markt (Fiat 500) en Albert Heijn (Hyundai i10 en i20) is ANWB de volgende partner van Leaseplan in een privatelease-actie. De betreffende Fiat 500 wordt via ANWB verzekerd (Unigarant is een volledige dochter van ANWB).

En in tegenstelling tot andere privatelease-aanbiedingen bouwt de berijder via de ANWB-verzekering wel schadevrije jaren op. De berijder krijgt verder een standaard Wegenwacht lidmaatschap ter waarde van tachtig euro (een uitgebreider lidmaatschap kost geld).

Een belangrijke drempel die ANWB voor particulieren wegneemt, is dat het private lease contract bij bepaalde persoonlijke omstandigheden zonder kosten kan worden opgezegd. De private lease vanaf prijs is 179 euro voor een Fiat 500 met onder andere vijftien inch lichtmetalen velgen en airco.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
Meest bekeken berichten
Recente reacties