Elektronicafabrikant Apple Inc. stopt na tien jaar met de ontwikkeling van een eigen elektrische auto.

Dat meldt persbureau Bloomberg op grond van verklaringen uit welingelichte kringen. Apple doet publiekelijk geen mededelingen over de beslissing te stoppen met het project.

Verrast

Volgens de bronnen van Bloomberg werden de bijna tweeduizend werknemers die aan het project werken door de mededeling verrast. De mededeling werd volgens hen gedaan door operationeel directeur Jeff Williams en vice-president Kevin Lynch, een bijeenkomst die volgens hen minder dan vijftien minuten duurde.

Sommige medewerkers zullen worden overgeplaatst naar projecten die Apple ontplooit op het gebied van kunstmatige intelligentie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties