RDC heeft Derk Wagelaar per 1 maart 2024 benoemd tot nieuwe directeur. Afgelopen halfjaar was Wagelaar als directeur ad interim verbonden aan Bovemij, waar RDC onderdeel van is. Daarvoor deed Derk Wagelaar ruime managementervaring op in data, software en marketing bij onder andere Microsoft, de Nationale Postcode Loterij en Paypal.

Derk Wagelaar: “RDC heeft een rijke historie op het gebied van automotive data. Er ligt een solide basis van waaruit we een stap voorwaarts kunnen zetten in een wereld waar de rol van goede data steeds belangrijker wordt. Ik heb altijd een passie gehad slimme dingen te bedenken waarmee de potentie van data benut kan worden. Ik zie het als een uitdaging om de klanten van RDC daarin beter te faciliteren met onze datadiensten.”

Verstand van zaken

Hans Coffeng, ceo van Bovemij, waar RDC onderdeel van is: “We zijn erg blij met de aanstelling van Derk Wagelaar als nieuwe directeur van RDC. Afgelopen zes maanden heeft hij als ad interim-directeur al laten zien erg veel verstand van zaken te hebben. Mooi dat hij dat nu vanuit een vast dienstverband voortzet.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties