Arnott is door TÜV Rheinland onderscheiden met een veiligheids- en kwaliteitscertificaat voor zijn luchtveringsproducten. Voor de fabrikant is daarmee het objectieve bewijs geleverd dat partners en eindgebruikers een product kopen dat voldoet aan de hoogste normen.

Het van oorsprong Amerikaanse bedrijf heeft sinds 2014 een Europees hoofdkwartier, gevestigd in Den Bosch. Vandaaruit worden de verkoop en ondersteuning in andere landen verzorgd. Volgens de onderneming bleek de afgelopen twee jaar dat de vervangingsmarkt onder meer behoefte had aan een objectieve toets van de Arnott-producten. “We besloten om de lat op de hoogst mogelijke plek te leggen: certificering door TÜV”, stelt de onderneming.

In de afgelopen maanden heeft de fabriek van Armott een intensieve audit ondergaan. Die moest leren of het bedrijf met zijn kwaliteitsbeheersysteem en productieproces inderdaad voldoet aan de eisen van het internationale wegverkeer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties