Beursorganisator Easyfairs heeft besloten om de Auto Prof-vakbeurs in Gorinchem, die gepland stond voor 8, 9 en 10 februari 2022, te verplaatsen naar 19, 20 en 21 april.

Easyfairs heeft de afgelopen dagen met exposanten overleg gevoerd over de nieuwe data, omdat 8 februari gezien de huidige lockdown te vroeg komt om met een gerust hart een beurs te kunnen organiseren. “Samen met onze exposanten en mediapartners hebben we besloten de vakbeurs te verplaatsen. We kunnen door de huidige maatregelen niet met elkaar garanderen dat het net zo’n geslaagde editie gaat worden, als we in eerdere jaren mochten beleven”, legt Malou Peters namens Easyfairs uit.

“Het is spijtig dat Autoprof niet kan plaatsvinden, maar we zijn blij dat het gelukt is om een nieuwe datum te vinden: 19, 20 en 21 april 2022. We spreken onze dank uit richting de exposanten, omdat zij zich inzetten er samen met ons een onvergetelijke editie van te maken in april. Daarnaast heeft de verplaatsing ook deuren geopend en melden zich nieuwe én oude vertrouwde namen die april een mooi momentum vinden om met de branche samen te komen”, aldus Peters.

Andere vakbeurzen

De nieuwe data geven de organisatie in ieder geval een paar maanden respijt, in de hoop dat de beurs in april wel kan plaatsvinden. Bij het kiezen van de nieuwe data is rekening gehouden met andere vakbeurzen in Europa. Zo staat de reeds enkele malen uitgestelde Autotechnica nu gepland voor 27 tot 30 maart 2022. De organisatie van die beurs in Brussel wacht met spanning op de ontwikkelingen in de komende maanden en meldt ondertussen dagelijks aanmeldingen van nieuwe exposanten. De grote internationale beurzen Equip Auto en Automechanika zijn beide in het najaar van 2022.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties