Auto Unie Zeeland, groothandel in banden en automotiveproducten, gaat nauw samenwerken met Tyre Team. Het betreft een verband met alle leden van Tyre Team als De Banden Express / BDC, Banden Direkt, Tyres Sales, Heuts Automaterialen en Slager Automaterialen. Hierdoor is de door Tyre Team gewenste landelijke dekking verder ingevuld.

"De klanten van Auto Unie kunnen straks bestellen uit de landelijk, direct beschikbare voorraad van alle Tyre Team leden. Ook het voorraadsysteem van Auto Unie zal gekoppeld worden waardoor de beschikbaarheid van banden en wielen voor de afnemer nog groter zal geworden", zegt Charles Glimmerveen, directeur Auto Unie.
Volgens Tyre Team kan het bedrijf met de toetreding van Auto Unie het totale serviceniveau en de leverfrequentie nog verder verhogen.

Auto Unie heeft vestigingen in Terneuzen, Goes en Vlissingen en heeft een afzetgebied in heel Zeeland en West-Brabant.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties