Auto Unie Zeeland, groothandel in banden en automotiveproducten, gaat nauw samenwerken met Tyre Team. Het betreft een verband met alle leden van Tyre Team als De Banden Express / BDC, Banden Direkt, Tyres Sales, Heuts Automaterialen en Slager Automaterialen. Hierdoor is de door Tyre Team gewenste landelijke dekking verder ingevuld.

"De klanten van Auto Unie kunnen straks bestellen uit de landelijk, direct beschikbare voorraad van alle Tyre Team leden. Ook het voorraadsysteem van Auto Unie zal gekoppeld worden waardoor de beschikbaarheid van banden en wielen voor de afnemer nog groter zal geworden", zegt Charles Glimmerveen, directeur Auto Unie.
Volgens Tyre Team kan het bedrijf met de toetreding van Auto Unie het totale serviceniveau en de leverfrequentie nog verder verhogen.

Auto Unie heeft vestigingen in Terneuzen, Goes en Vlissingen en heeft een afzetgebied in heel Zeeland en West-Brabant.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 februari 2025
Claro neemt Starwash over
14 februari 2025
‘Remmenstof schadelijker dan dieselroet’
14 februari 2025
EasyPark Group neemt Parkopedia over
14 februari 2025
AutoTrack: Prijs Tesla in jaar 10.000 euro gedaald
13 februari 2025
Nieuwe eigenaar Autotaalglas Apeldoorn
13 februari 2025
ING: Exporteren EV’s is geld weggooien
Meest bekeken berichten
Recente reacties