Op vrijdag 27 september heeft Bovag-erelid Peter de Rooy, van Transportbedrijf De Rooy uit ’t Goy, opnieuw het certificaat Erkend Duurzaam uitgereikt aan Auto Voskuilen uit Houten. De feestelijke certificering heeft samen met een Bovag-delegatie plaatsgevonden.

Ernestine Voskuilen: “Nadat wij samen met Peter de eerste universele bedrijven van Nederland waren die op deze manier met duurzaam ondernemen omgingen, hebben wij niet stil gezeten. Zo hebben we gekozen voor hoog frequente TL-verlichting en duurzame oplossingen om het energieverbruik en afval terug te dringen en te hergebruiken.”

Duurzaam ondernemen betreft niet alleen het milieu. “Wij zijn zeer sociaal naar onze medewerkers en er is tevens plek voor medewerkers die tot een sociaal zwakkere groep behoren of een handicap hebben. Ook het opleiden van personeel en goede secundaire arbeidsvoorwaarden hebben bij ons prioriteit”, vult Voskuilen aan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties