Autobinck Group heeft 2 miljoen euro gestoken in autodeelplatform Snapp Car. Daarmee heeft het een substantieel belang in het autodeelbedrijf genomen. Snapp Car is een van de grootste Europese spelers op het gebied van autodelen met 150.000 gebruikers en 20.000 deelauto’s. Met de investering wil het bedrijf doorgroeien naar 250.000 deelauto’s in 2018.

Volgens Hans Kwaad van Autobinck is Snapp Car het schoolvoorbeeld van nieuwe mobiliteit, precies een segment waar Autobinck in wil investeren. “We hebben onlangs een Smart Mobility afdeling opgericht waarbij we vooral kijken naar nieuwe trends in mobiliteit. We hebben al een belang in The New Motion (laadpaalinfrastructuur) genomen en het autodeelconcept van Snap pCar past hier ook prima in.” Kwaad kijkt ook naar elektrische auto’s en connected cars als een segment waar AutoBinck eventueel in zou willen investeren.

Snapp Car is een snelgroeiend autodeelplatform dat eerder dit jaar concurrenten in Denemarken en Zweden overnam. Het bedrijf werd in april nog gewaardeerd op 9,3 miljoen euro. Gebruikers kunnen via de site een auto huren van andere autobezitters of juist hun auto voor verhuur aanbieden. De auto’s worden onderling verhuurd, waarbij Snapp Car alle praktische, juridische (waaronder verzekering) en financiële zaken regelt. Het idee hierachter is dat veel auto’s een groot deel van de dag stilstaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties