Aegon heeft in het eerste kwartaal van dit jaar de vestigingen van Autoglaz beoordeeld op technische reparatie, de beleving door de klant en de gemiddelde schadelast. Uiteindelijk is zij nu partner geworden, wat betekent dat de bij Aegon verzekerde automobilisten voortaan ook bij Autoglaz terecht kunnen.

De verzekeraar bouw sinds 1 januari aan haar eigen netwerk van ruitspecialisten. De samenwerking tussen Aegon en haar aangesloten schadeherstelbedrijven maakt het mogelijk om het schadeherstelproces snel af te wikkelen.

Michael Huis, directeur Autoglaz: “Het vervangen van autoruiten kan soms onnodig duur zijn. Niet omdat de kosten van de ruit zo hoog zijn, maar omdat de prijs wordt bepaald door de autofabrikanten en niet door de ruitproducent. Wij doen dat anders; bij ons is de inkoopprijs van de ruit bepalend. Zo bieden wij ultieme transparantie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2026
Vertrouwen als verdienmodel
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties