De Beverwijkse Automarkt sponsort de race naar genezing van spierdystrofie. Van 9 tot en met 15 september fietsen 310 mountainbikers gemiddeld honderd kilometer per dag van Luxemburg naar Nijmegen. Het doel is om geld in te zamelen voor een medicijn tegen de ziekte van Duchenne. Automarkt Nederland is hoofdsponsor van een van deze teams.

De Automarkt Heroes rijden in zeven dagen door vier landen 700 kilometer off-road. Conrad Kruiswijk, Sander van der Kolk, Ronald Bosschert en Wouter Raaphorst vormen Team Mi Sono Perso.

Dave Moors, directeur van de Automarkt: “Wij zijn betrokken bij de strijd tegen Duchenne en enthousiast over de inzet van ons team, dat naast onze bijdrage ook vele anderen heeft kunnen inspireren om te sponsoren.”

Meer informatie vind je op Duchenneheroes.nl >>

[responsive-video identifier=”otno6KnTT3s”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties