Editie 2016 van Autoprof Gorinchem heeft volgens de organisatie deze week 15.041 bezoekers getrokken. Met name de woensdag was druk, met bijna zesduizend man binnen.

Woordvoerder Vincent Bilanovic van de organiserende Evenementenhal is content over de toestroom. “De afgelopen jaren schommelden we steeds rond de vijftienduizend mensen. Dat is ook dit keer het geval geweest. Bij de exposanten hebben we daarover en over de gesprekken die ze konden voeren goede geluiden gehoord.”

De cijfers op een rij: 3.953 bezoekers op dinsdag, 5.901 op woensdag en 5.187 op de slotdag. In 2015 eindigde de teller op 15.669. Aan exposantenzijde was het dit keer minder dik gezaaid. De komst van een nieuwe vakbeurs in Nederland (Equipvak) is daar een van de oorzaken van, zegt Bilanovic.

Komende week staat in de Evenementenhal Hardenberg overigens de vakbeurs Transport Compleet op de rol. Bezoekers kunnen er van 15 t/m 17 maart terecht.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties