Autotelex breidt in verschillende segmenten zijn diensten uit. Zo is het mogelijk om voertuigen die in Autotelex zijn aangeboden ook door te plaatsen naar Inruil Manager. Dit is een online handelsplatform waarop dealerbedrijven en universele bedrijven hun auto’s kunnen aanbieden voor het ontvangen van gegarandeerde biedingen. Daarmee wordt de kans op een hoger bod vergroot.

Om klanten nog beter van dienst te zijn hebben Autotelex en Autoveiling.nl het mogelijk gemaakt bij het taxeren van een auto ook de Veilingwaarde van Autoveiling.nl op te vragen. “Het is een uitbreiding van onze samenwerking”, zegt Wierd Meijering algemeen directeur AVN Group. “Ons platform maakt al jarenlang gebruik van de waarden en data van Autotelex, dus een uitbreiding van onze samenwerking ligt dan ook voor de hand. Ook klanten met een ‘eigen platform’ kunnen gebruik maken van deze koppeling. Remarketing in optima forma.”

Ook is er een taxatieknop beschikbaar voor CarsOnTheWeb bij AutotelexPRO. Dankzij deze koppeling hoeven gegevens niet dubbel te worden ingevoerd en wordt direct een bod ontvangen van CarsOnTheWeb.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties