Autoveiling Nederland uit Kaatsheuvel wordt opgenomen in het Register van Veilinghouders en Veilinghoudersbedrijven van de Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende Zaken (Federatie TMV). Daarmee mag het bedrijf het keurmerk Erkend Register Veilinghuis voeren.

“Met het behalen van het examen zijn wij door de Federatie TMV beloond voor onze jarenlange inzet als betrouwbaar veilinghuis en daar zijn wij enorm blij mee”, aldus Wierd Meijering, algemeen directeur van Autoveiling Nederland.

Ook zijn directeur Ferry Rasenberg en verkoopteamleider Patrick Terschegget vorige maand geslaagd voor het taxateursexamen Hedendaagse Motorvoertuigen van de federatie. Met deze promotie volgen zij Wierd Meijering in de voetsporen. Alle drie zijn hiermede bevoegd om rechtsgeldige taxatierapporten te maken van alle moderne motorvoertuigen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties