Autozine is vanaf nu ook beschikbaar op de iPhone en iPad. De applicatie op de iPad geeft de autotests en het nieuws van Autozine en met het programma op de iPhone heeft de gebruiker de beschikking over gegevens van alle auto’s op de markt. Daarnaast biedt de iPhone app spelletjes die de autokennis op de proef stellen.

De applicatie voor de iPhone en iPod Touch is bedoeld als het Zwitsers zakmes voor de autokoper. Behalve de testverslagen en het nieuws, toont het foto’s, (lease)prijzen en technische specificaties van alle auto’s van 1999 tot nu. De dealerlocator toont aan de hand van de huidige locatie de dichtstbijzijnde garages van een bepaald merk, inclusief waarderingscijfers van klanten. Via de fora kunnen ervaringen van bezitters van auto’s worden geraadpleegd.

De Autozine ‘app’ is in eigen beheer ontwikkeld en gratis te downloaden in de talen Engels, Duits, Nederlands, Frans en Zweeds.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 december 2025
Sherwin-Williams onderstreept ambities met nieuwe mengrobot
17 december 2025
Nieuw assortiment laadkabels bij ERA
17 december 2025
Enterprise opent in Den Haag zevende vestiging
17 december 2025
Speciaalgereedschap voor reparatie elektromotoren
17 december 2025
Acea noemt Automotive Package “eerste stap”
17 december 2025
Service aan accupakket
Meest bekeken berichten
Recente reacties