Op de laatste avond van Autovak heeft Amtech Automotive een overeenkomst gesloten met grossier Bergam voor de levering van tien nieuwe generatie Texa airco combimachines (780R). De eerste klant van Bergam is Autoservice Lijnden.

De laatste avond op de vakbeurs is voor Amtech directeur Frans Brouwer een geslaagde: "De donderdagavond is een onverwacht verrassende wat betreft de verkoop. We hebben met Bergam de intentie om dit jaar naar dertig Texa aicomachines te gaan." Berry Jansen, directeur bij Bergam onderstreept dit aantal. "Dat moet zeker gaan lukken, samen met onze partners. Er is veel interesse."

Amtech uit Almere importeert in ons land exclusief de Texa aircolijn, bestaande uit vier type machines. Bergam heeft elf filialen in West-Nederland.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties