Gereedschappenspecialist Berner heeft zich de afgelopen anderhalf jaar ingezet voor stichting Childcancer Just Beat It. De stichting is een initiatief van Berner. Door ondermeer het organiseren van een benefietavond, popfestival, fietstocht en het beklimmen van de Mont Blanc is in totaal 141.000 euro opgehaald.

Manfred Rouschop, voorzitter van de stichting: “Het Just Beat It-project liep de afgelopen achttien maanden als een rode draad door de Berner-organisatie. Alle activiteiten zijn natuurlijk niet voor niets in het leven geroepen. Uiteindelijk hebben we ons doel bereikt en samen hebben we een mooi bedrag opgehaald voor de kinderkankerfondsen in de Benelux.”

Zaterdag 10 september zijn de cheques uitgereikt tijdens de wielerwedstrijd Berner Eurode Omloop in Kerkrade. Het geld is verdeeld onder de drie fondsen Kika Nederland, VZW Kinderkankerfonds in België en stichting Kriibskrank Kanner Luxemburg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties