Bovag Revisiebedrijven heeft een nieuwe voorzitter in de persoon van 41-jarige Jean-Paul Borsten, directeur en eigenaar van Motorenfabriek De Sutter in Nieuwerkerk aan den IJssel. Hij volgt Henk Mannessen op, die na twee termijnen van in totaal zes jaar statutair als voorzitter moest afstreden.
Borsten: “Ik kijk er naar uit om als voorzitter de revisiesector op een hoger niveau te brengen en de bekendheid van het product revisie verder te vergroten, onder meer bij de particuliere autobezitter.”
De kersverse voorzitter benoemt het verder verduurzamen van de revisiebranche als speerpunt voor zijn afdeling. Daarnaast wil hij ook aan de buitenwereld laten weten hoe milieu-ontlastend de revisiebedrijven en hun producten zijn.
Borsten ging in 1989 bij Motorenfabriek De Sutter werken, het bedrijf van zijn ouders, dat stamt uit 1917 en gespecialiseerd is in revisie van verbrandingsmotoren, compressoren en in ruilmotoren.