Eric Tak, voorzitter van Bovag Autodealers, heeft afgelopen zondag in Las Vegas een award in ontvangst mogen nemen. De Dealer Education Awards zijn uitgereikt door de Northwood University aan zeven ‘dealers’ in Amerika, Duitsland en Nederland die zich inspannen om het onderwijs op meerdere niveaus te verbeteren.

Northwood werkt al twintig jaar samen met IVA Driebergen, die studenten naar de universiteit stuurt om daar hun automotive marketing en management bachelordiploma te halen. “Tak’s passie voor onderwijs heeft voor deze gecontinueerde samenwerking met IVA Driebergen gezorgd”, staat in een verklaring vermeld.
Overigens heeft Tak zelf ook aan de Amerikaanse universiteit van Northwood gestudeerd, maar ook in Groot Brittannië aan de Nimbas Bradford School.

De Dealer Education Awards worden al 41 jaar door de universiteit uitgereikt. Voor Tak zijn vijf andere Nederlanders de gelukkigen geweest. Dit zijn Johan Grünfeld, Piet Meeder, Leo Knijn, Bob Velthuis en Peter de Rooy.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
Meest bekeken berichten
Recente reacties