Eric Tak, voorzitter van Bovag Autodealers, heeft afgelopen zondag in Las Vegas een award in ontvangst mogen nemen. De Dealer Education Awards zijn uitgereikt door de Northwood University aan zeven ‘dealers’ in Amerika, Duitsland en Nederland die zich inspannen om het onderwijs op meerdere niveaus te verbeteren.

Northwood werkt al twintig jaar samen met IVA Driebergen, die studenten naar de universiteit stuurt om daar hun automotive marketing en management bachelordiploma te halen. “Tak’s passie voor onderwijs heeft voor deze gecontinueerde samenwerking met IVA Driebergen gezorgd”, staat in een verklaring vermeld.
Overigens heeft Tak zelf ook aan de Amerikaanse universiteit van Northwood gestudeerd, maar ook in Groot Brittannië aan de Nimbas Bradford School.

De Dealer Education Awards worden al 41 jaar door de universiteit uitgereikt. Voor Tak zijn vijf andere Nederlanders de gelukkigen geweest. Dit zijn Johan Grünfeld, Piet Meeder, Leo Knijn, Bob Velthuis en Peter de Rooy.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
28 mei 2026
Volvo wil niet dezelfde fout maken als BMW
28 mei 2026
Hyundai en Kia starten V2G-pilot in Nederland
28 mei 2026
Fixico betreedt Amerikaanse markt
28 mei 2026
Eindafrekening: wat mag de werkgever verrekenen met het loon?
Meest bekeken berichten
Recente reacties