Autoweek en Auto Bild voerden onlangs een winterbandentest uit, waarbij twaalf banden (met maat 225/45 R 17) uitvoerig werden getest op de bevroren meren in het noorden van Zweden. Bridgestone’s Blizzak LM-32 kreeg daarbij van de deskundige jury het predicaat ’toonaangevend’.

De banden werden beoordeeld op hun remeigenschappen en afhandeling op sneeuw, op nat wegdek en op droog wegdek. Het testprogramma was dit jaar bovendien uitgebreid met de categorie Kosten, waarbij het kilometerrendement, de rolweerstand en de prijs-/kwaliteitsverhouding werden bekeken.

Slechts twee merken kregen van Autoweek en Auto Bild het predicaat ’toonaangevend’. Het testpanel vond de Blizzak LM-32 met name overtuigend vanwege de uitgebalanceerde afhandeling en het nauwkeurige stuurgedrag onder droge en natte omstandigheden.
De nieuwe Blizzak LM-80 is speciaal ontwikkeld voor de nieuwste generatie SUV’s en CUV’s. Met name de prestaties op sneeuw zijn sterk verbeterd, dankzij de toepassing van de modernste profiel- en groeventechnologieën, zoals een eenrichtingsloopvlak met dwarsgroeven met hoge capaciteit en washboardgroeven voor nog stabielere blokken.

Bekijk hier alle nieuwe winterbanden voor dit seizoen in de productspread uit Aftersales Magazine nummer negen van 30 september.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties