Vlak voor de deuren van Equipvak werden gesloten, was er donderdagavond voor Creemers Compressoren en Overlander Techniek een belangrijk moment, namelijk de ‘viering’ van hun jubileum.

De RAI-leden bestaan in 2016 vijftig, respectievelijk dertig jaar. De beursteams, het bestuur van het Equipmentplatform en het bestuur van RAI Vereniging hieven er het glas op. Guido Heijnen van het ‘gouden’ Creemers: “Blij verrast dat men er aan gedacht heeft. We stellen het op prijs, uiteraard. En ik wil tevens stellen dat wij Equipvak een warm hart toedragen. Voor Creemers waren de eerste twee beursdagen, ondanks een wat lager dan gehoopt bezoek, toch goed. We hebben absoluut business kunnen doen.”

Bij Overlander Techniek stond het team, onder leiding van Dennis en Marcel Brünings, klaar om de champagne in ontvangst te nemen. Ook hier werden orders geschreven, “al hadden het er best wat meer mogen zijn natuurlijk”, stelde Dennis Brünings. “Maar het is natuurlijk een nieuw fenomeen en daar moet de markt eerst kennis van nemen, Equipvak als vaste waarde zal moeten groeien.”

Creemers compressoren

Overlander Techniek

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties