De vierendertigjarige Frank Tanke uit Drunen is de nieuwe commercieel manager van Chevrolet Nederland. Tanke wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het dealernetwerk en de sales- en aftersalesactiviteiten.

In het verleden heeft de nieuwe manager enkele jaren als salesmanager gewerkt bij Michelin Benelux en als keyaccountmanager bij Michelin UK.

Chevrolet heeft het laatste jaar maar liefst zeven nieuwe modellen aan hun productportfolio toegevoegd. Algemeen directeur Ronald Dubbelman is blij met de komst van Frank Tanke: "De komst van zoveel nieuwe producten in zo’n kort tijdsbestek heeft uiteraard een grote invloed op onze distributieorganisatie. Met Frank Tanke hebben we een nieuwe commercieel manager in huis gehaald die onze dealerorganisatie gaat voorbereiden op de komst van deze belangrijke aanwinsten."

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
Meest bekeken berichten
Recente reacties