Drie arrestaties en tien in beslag genomen auto’s, dat is de eindstand van een routinesurveillance door agenten zondagnacht op een bedrijventerrein in Goirle. In het betreffende autobedrijf werden cocaïne en hennep gevonden. Dat melden diverse Brabantse media.

De agenten waren op het bedrijventerrein Tijvoort in Goirle voor een routinesurveillance toen ze bij het bedrijf verdachte activiteiten constateerden. Bij nader onderzoek bleek het drietal aanwezig in een pand waar ook de cocaïne en cannabis waren opgeslagen.

Drugsvangst

Er zou tussen de 1 en 2 kilo wiet gevonden zijn en tientallen zakjes met cocaïne. De eigenaar van het bedrijf en twee medeverdachten zijn vervolgens gearresteerd. Tien auto’s zijn voor nader onderzoek in beslag genomen. Ook zijn er beelden van de aanwezige bewakingscamera’s veilig gesteld. Het bedrijf is gevestigd in een bedrijfsunit dat onderdeel uitmaakt van een groter bedrijvencomplex.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
Meest bekeken berichten
Recente reacties