TRW Automotive Holdings, gespecialiseerd in veiligheids-, rem- en stuursystemen, heeft onlangs een controle gehad van Europese mededingingsautoriteiten. De EU controleert in een lopend onderzoek onderdelenleveranciers op concurrentievervalsing en dus mogelijke overtredingen van de mededingingswetten.

Ook heeft TRW in Amerika een dagvaarding ontvangen om daar aan een onderzoek mee te werken. Het bedrijf laat weten dat het haar beleid is om aan alle wetten en regelgeving te voldoen en werkt dan ook volledig mee aan het onderzoek, dat soms wel jaren kan duren. TRW denkt dat het onderzoek financiële gevolgen kan hebben voor het bedrijf, maar kan geen inschatting geven van de hoogte hiervan.

Wanneer de Europese Commissie overtredingen constateert, dan kunnen er aanzienlijke straffen en hoge boetes opgelegd worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties