Met de uitgifte van obligaties, waarvoor investeerders zich tussen 22 oktober en 19 november konden inschrijven, heeft Fastned ruim 17 miljoen euro opgehaald. De obligaties bieden een rente van 6 procent per jaar en hebben een looptijd van 5 jaar.

Naast de inkomsten uit deze uitgifte hebben investeerders voor bijna 4 miljoen aan investeringen uit eerdere uitgiften verlengd, waarmee het totaal geplaatste bedrag in deze uitgifte uitkomt op ruim 21 miljoen euro. Inclusief eerdere verlengingen heeft dit de aflossingsverplichting voor Fastned in 2021 en 2022 teruggebracht met ruim 6,5 miljoen euro.

Capaciteit

Michiel Langezaal, ceo Fastned: “Het is geweldig om deze grote interesse te zien om te investeren in de energietransitie. Met de opbrengst van deze obligatieronde kunnen we de capaciteit van ons netwerk verder uitbreiden. Snellaadinfrastructuur geeft vrijheid aan elektrische rijders en versnelt de transitie naar duurzame mobiliteit.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
7 juli 2025
Uitdagingen leiden tot kansen
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
Meest bekeken berichten
Recente reacties