The Alwaysbemobile Company heeft voor het vierde jaar op rij de FD Gazellen Award gewonnen voor de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Vereiste is een minimale omzetgroei van twintig procent over de afgelopen drie jaar. Alwaysbemobile behaalde maar liefst 59 procent. De FD Gazellen Awards zijn een initiatief van Het Financieele Dagblad (FD) en Graydon.

Het FD doet jaarlijks onderzoek naar snelgroeiende ondernemingen in Nederland. Naast de minimale omzetgroei moeten de ondernemingen financieel gezond zijn. Belangrijke factoren hierin zijn de waardering van de jaarrekening en de waardering voor het betaalgedrag.

“Deze onderscheiding is een kroon op het werk. De automotivesector verandert snel en ondanks een krimpende markt weten wij toch een sterke omzetgroei te realiseren. De FD Gazellen Award is dan ook een erkenning voor ons strategisch beleid in de afgelopen jaren”, aldus Luc van Bussel, CEO van The Alwaysbemobile Company.

Het bedrijf valt de laatste tijd vaker in de prijzen. The Alwaysbemobile Company werd vorige week nog beloond met de derde plaats in verkiezing om de Piet Heyn SMA Award 2011.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties