Autotaalglas Lisse, Dijkema’s Autoglas te Hoogezand en Autotaalglas Ridderkerk zijn de drie finalisten van de verkiezing Focwa Autoruitherstelbedrijf van het jaar 2010/2011. Zij staan op 15 januari 2011tegenover elkaar tijdens Interclassics in het Mecc Maastricht.

Op de finaledag worden de finalisten getest op beleid, vervanging in de praktijk en reparatie van drie gelijke auto’s. Alle drie de onderdelen tellen voor een derde mee in het eindoordeel van de jury. De winnaar ontvangt onder meer een trofee en een reischeque voor het hele team.

Focwa Autoruitherstelbedrijven moeten aan strenge eisen voldoen op het gebied van bijvoorbeeld opleidingen, gereedschappen, verzekeringen, uitstraling, wijze waarop de klanten worden ontvangen. Daarnaast is men verplicht een uitgebreide gedragscode na te leven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties