Tijdens het Fleetmanagement event, dat plaatsvindt op 27 mei 2015, wordt de prestigieuze Mobiliteitsmanager van het jaar award uitgereikt. De drie finalisten die kans maken op deze award zijn Jeroen Goossen, Daan Bieleveld en Marc Florie.

Jeroen Goossen is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van visie, strategie en beleid binnen de portefeuille mobiliteit bij USG People. Met een wagenpark van 1.600 voertuigen, waarvan 85 bedrijfsauto’s heeft USG de afgelopen jaren verschillende initiatieven ondernomen om de autokosten te verlagen. Dit heeft geresulteerd in een structurele verlaging van de kosten van 7 procent per auto.

Daan Bieleveld is global mobility manager bij DSM. Hij is verantwoordelijk voor een wereldwijd wagenpark met circa 1500 company cars. DSM zette de afgelopen jaren met het mobiliteitsbeleid vol in op het optimaliseren van de balans tussen people, planet & profit.

Marc Florie is als lease coördinator bij Heijmans verantwoordelijk voor ruim 3.300 voertuigen en overige reisregelingen voor medewerkers zonder auto van de zaak. De belangrijkste uitdaging voor de komende jaren is het verder terugdringen van de CO2-uitstoot.

Award

De Mobiliteitsmanager van het jaar award is een vakprijs, voor én door vakgenoten. In 2014 is André de Boer, senior adviseur mobiliteit bij Rijkswaterstaat, naar huis gegaan met deze award. Eerdere winnaars zijn onder andere Patrick Langevoort (wagenparkbeheerder bij Alliander), Ronald de Hoog (hoofd wagenparkbeheer bij Cofely Nederland) en Nanda Cousijn (manager mobiliteit, Diemermere, a Randstad company).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties