Hans Blink, voormalige president Athlon Car Lease International, gaat vanaf 1 januari 2015 van start met een nieuw initiatief: Fleet Collective. Dit is een coöperatie voor fleetowners. Dat maakte hij dinsdag bekend tijdens een bijeenkomst van Automotive Insiders.

Blink heeft de afgelopen periode kritisch alle huidige verdien- en businessmodellen in de leasewereld bestudeerd en naar nieuwe alternatieven gezocht. Volgens Blink behalen leasemaatschappijen nu veel (financiële) voordelen uit hun schaalgrootte en volumes.

“Ook met kleine fleetowners zijn kortingen te bedingen waar de gezamenlijke fleetowners weer hun voordeel mee kunnen doen”, aldus Blink, die ervan overtuigd is dat vooral de coöperatieve vorm aansluit bij de toekomstige ontwikkelingen.

Videoverslag

Tijdens de middag van Automotive Insiders in Fort Wierickerschans in Bodegraven werd duidelijk dat het verdienmodel van de leasesector op de schop moet. Van het event is een videoverslag gemaakt, waarin Hans Blink, Marco Knitel van Uber, Thomas Wolter van Enterprice rent a car en Ronald Postma van Syndesmo hun visie geven.

Bekijk hier de video en lees het verslag >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties