Om de ‘komkommertijd’ te overbruggen komt Fleetselect Online Autoveilingen in de maanden juli en augustus met een opvallende actie voor auto-inkopers. Bij vrijwel iedere auto die online gekocht wordt via een open of gesloten veiling krijgt de inkoper een gratis entreebewijs voor pretpark Walibi in Biddinghuizen.

“De zomerstilte van vroeger bestaat niet meer”, aldus Edwin van der Hout van het online veilinghuis. “De branche draait gewoon door en dat geldt ook voor ons. We hebben in juli en augustus vele tientallen veilingen.” Kopers kunnen in de actieperiode per bedrijf tot maximaal vier gratis entreekaarten verdienen.

Fleetselect verkoopt maandelijks zo’n 1.000 auto’s, met name einde-contractwagens. Bijna negentig procent van de ingebrachte auto’s wordt daadwerkelijk verkocht. Het veilinghuis had onlangs nog de Peugeot 508 onder de hamer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties