Na de juni-maand met een minimaal plusje van 0,16 procent afgesloten te hebben, zijn de occasion showroomvraagprijzen in juli weer flink onderuit gegaan. De terugval in de Autodata Occasion Index (AOX) is 1,31 procent groot. Ten opzichte van de ijkmaand januari 2011 (honderd procent) is de stand op 91,13 procent uitgekomen.

Gebruikte auto’s die vier tot acht jaar oud zijn vertonen in juli de grootste daling van 1,46 procent. Jong gebruikten tot vier jaar dalen 1,29 procent in vraagprijs en voertuigen in de leeftijd van acht tot twaalf jaar zakken een fractie meer dan één procent.

Binnen de provinciale spreiding zetten de regio Groningen (-0,65) en Flevoland (-0,48) de grootste minnen weg. Zuid-Holland volgt met -0,37 procent.

Download hier de AOX-cijfers van juli 2012 >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties