Innovam heeft de zes genomineerden in de titelstrijd Beste Leerbedrijf en Beste Leermeester 2012 bekend gemaakt. Met de verkiezingen wil Innovam leerbedrijven extra stimuleren om leerlingen een optimale opleidingsplaats te bieden. Op 13 november worden de winnaars in Nieuwegein gehuldigd.

De genomineerde leerbedrijven zijn Autohuis Eickhof in Apeldoorn, Iveco Schouten in Almkerk en Van Tilburg Bastianen in Breda. Harrie Balmer van Driessen Autogroep in Valkenswaard, Maarten Glasmeier van Garage Glasmeier, gevestigd in Almere en Ronald van der Goes van Volvo Truck Center in Rotterdam, zijn de drie leermeesters die kans maken op de prijs.

Om het onderwijs er nadrukkelijker bij te betrekken organiseert Innovam de verkiezing dit jaar in samenwerking met Bedrijfstakgroep MCT (Motorvoertuig-, Carrosserie- en Tweewielertechniek), waarin de ROC’s verenigd zijn.

Vorig jaar werd Autobedrijf F. Breeman uit Gouda het Beste Leerbedrijf 2011. De titel Beste Leermeester ging naar Kevin Kriek van Niham in Den Haag. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties